Wyświetl pojedynczy post
Musiek1906
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: VII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1804
Stary 28.07.2011, 20:45
HEDu napisał(a):Wyświetl post
No i ja sie ciesze, ze Legia prowadzi bo to polski zespol. Jakos pieknie wygladaja europuchary w tym roku, szkoda tylko Jagi ;/ zawsze odpadalismy w 1 rundach a teraz?
Nie rozumiem, jak można cieszyć się, że odwieczny rywal wygrywa...
I co z tego, że to polski zespół? Polske reprezentuje kadra nie Legia, Lech czy Polonia.

Może na nastepną runde LE zorganizujemy specjala i wybierzemy sie na jakiś wyjazd z Legią. Wkońcu to "polski zespół".

Mam nadzieje, że nie dożyjemy takich czasów, że starozakonni będą grać w pucharach... i co siądziesz przed TV i bedziesz skakał z radości, gdy strzelą gola? Pewnie tak, bo Cracovia to "polski zespół"
Odpowiedz cytując