Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
fox mulder
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
1798
28.07.2011, 20:42
upr
napisał(a):
13-2 w rożnych dla Turków.
Grają na czas, aż miło patrzeć.
Oj Piechniczek będzie niezadowolony. Niech przejdą, pozycja Maćka proszę mu nie mówić na ty musi być niezachwiana, szkoda by takiego fachowca na właściwym miejscu stracić.
fox mulder
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fox mulder
Znajdź inne posty napisane przez fox mulder