Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1787
Stary 28.07.2011, 20:34
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ale ta Legia nic nie gra. Jeden kopnie, drugi kółko i długa do Ljuboji, ten odegra a Manu się przewróci lub wrzuci na pole karne a tam nie ma nikogo. I oni z taką grą co roku ocierają się o pudło. ....a. No ale Maciek musi zostać.
Ej oni graja na wyjezdzie i prowadza 1-0 i póki co w ogóle nie pekaja
Odpowiedz cytując