Marszałek napisał(a):

|
Ale ta Legia nic nie gra. Jeden kopnie, drugi kółko i długa do Ljuboji, ten odegra a Manu się przewróci lub wrzuci na pole karne a tam nie ma nikogo. I oni z taką grą co roku ocierają się o pudło. ....a. No ale Maciek musi zostać.
|
Ej oni graja na wyjezdzie i prowadza 1-0 i póki co w ogóle nie pekaja