Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1785
Stary 28.07.2011, 20:33
W koncu polskie zespoły maja szczescie, ktorego brakowało w ostatnich latach - szkoda tylko, ze dzisiaj Slask nie strzelił. Turcy graja u siebie wiec proste, ze sa czesciej przy piłce - ale to Legia tak jak Wisła strzeliła gola i ma lepsza sytuacje - ciekawe czy wytrzymaja do konca z tym wynikiem.
Odpowiedz cytując