Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6574
Stary 28.07.2011, 20:29
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ależ czemu taka bulwersacja ? Rubikon już dawno został przekroczony. Przykład idzie od samej góry. Skoro krajem rządzi człowiek, który publicznie twierdzi: "że dla niego polskość to nienormalność" a członkowie rodziny służyli w armii okupacyjnej.....
"Trochę" Cię poniosło z uogólnieniami. Co najmniej nikczemne jest mieszanie piłki z losami ludzi podczas okupacji. Nie wystawiaj więc świadectwa moralności za tamte czasy bo to zwykłe sk...ństwo. Albo udowodnij, że był ochotnikiem.
A co do Polnskiego....oby się wykąpał z Arboledą.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując