Gwiaździsty napisał(a):

|
Ależ czemu taka bulwersacja ? Rubikon już dawno został przekroczony. Przykład idzie od samej góry. Skoro krajem rządzi człowiek, który publicznie twierdzi: "że dla niego polskość to nienormalność" a członkowie rodziny służyli w armii okupacyjnej.....
|
"Trochę" Cię poniosło z uogólnieniami. Co najmniej nikczemne jest mieszanie piłki z losami ludzi podczas okupacji. Nie wystawiaj więc świadectwa moralności za tamte czasy bo to zwykłe sk...ństwo. Albo udowodnij, że był ochotnikiem.
A co do Polnskiego....oby się wykąpał z Arboledą.
