alexx napisał(a):

|
Zabawny ten Ljuboja. Chodzi sobie, wogóle nie biega a raz jak dwóch legionistów obok niego stosowało pressing to stanał założył ręce i się przyglądał;o
|
Ale jak trzeba bylo przyjąć pod kryciem dwóch obroncow obrócic sie i zagrać na wlasnej połowie to potrafi perfekcyjnie. Nie jeden mlodzian mogl by sie uczyć...