Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1774
Stary 28.07.2011, 20:25
HEDu napisał(a):Wyświetl post
No i ja sie ciesze, ze Legia prowadzi bo to polski zespol. Jakos pieknie wygladaja europuchary w tym roku, szkoda tylko Jagi ;/ zawsze odpadalismy w 1 rundach a teraz?

Legia nadal może odpaść w pierwszej swojej rundzie, z resztą Śląsk i Wisła są w połowie swoich dwumeczy.. o ile o Wisłę jestem spokojny to możliwe, że za 7 dni ten sezon będzie wyglądał zupełnie tak samo jak poprzedni, czyli jedna drużyna w pucharach.
Groundhopper
Odpowiedz cytując