HEDu napisał(a):

|
No i ja sie ciesze, ze Legia prowadzi bo to polski zespol. Jakos pieknie wygladaja europuchary w tym roku, szkoda tylko Jagi ;/ zawsze odpadalismy w 1 rundach a teraz?
|
Legia nadal może odpaść w pierwszej swojej rundzie, z resztą Śląsk i Wisła są w połowie swoich dwumeczy.. o ile o Wisłę jestem spokojny to możliwe, że za 7 dni ten sezon będzie wyglądał zupełnie tak samo jak poprzedni, czyli jedna drużyna w pucharach.