Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.07.2011, 20:22
No i ja sie ciesze, ze Legia prowadzi bo to polski zespol. Jakos pieknie wygladaja europuchary w tym roku, szkoda tylko Jagi ;/ zawsze odpadalismy w 1 rundach a teraz?

Odpowiedz cytując