Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1761
Stary 28.07.2011, 20:20
Kto by się spodziewał, że Legia będzie w stanie osiągnąć jakiś korzystny wyniki... No, no.
Jako że w pucharach z reguły przychylnie patrzę na polskie drużyny (za wyjątkiem rzecz jasna Pasów i Amiki, której nie trawię za butę ich kibiców i przekręty właścicieli)- to jeśli legioniści dociągną do końca taki wynik - będę całkiem zadowolony z dzisiejszego dnia i naszego zaprezentowania się w Europie.

Szkoda wielka, że WKS nie do końca wykorzystał szansę.
Odpowiedz cytując