Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
śródMieściak
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
3653
28.07.2011, 20:18
http://www.youtube.com/watch?v=xAfmOLqV6aQ
chyba z emocji zapomnieli jaki był wynik
śródMieściak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do śródMieściak
Znajdź inne posty napisane przez śródMieściak