Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen
Offline
#
1750
28.07.2011, 20:15
Troche tam turecki znam i co do wymawiania nazwisk, dla turka takie nazwiska jak Rzezniczak, Wawrzyniak, czy Vrdoljak to piekło
tak samo jak dla nas np. Belözoglu, Gümüsdal, Kelepircioglu czy Büyükkasik
ItaloPolak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ItaloPolak
Znajdź inne posty napisane przez ItaloPolak