Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE
Offline
#
1747
28.07.2011, 20:11
Niezłe jaja...
Na sopcastcie hula aż miło, trochę słąbsza jakość ale bez żadnego zacięcia
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Birsa : 28.07.2011 o godz. 20:11.
Birsa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Birsa
Znajdź inne posty napisane przez Birsa