Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1747
Stary 28.07.2011, 20:11
Niezłe jaja...
Na sopcastcie hula aż miło, trochę słąbsza jakość ale bez żadnego zacięcia
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Birsa : 28.07.2011 o godz. 20:11.
Odpowiedz cytując