Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6116
Stary 28.07.2011, 20:01
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Ale jaja.. właśnie sobie przeglądam wyniki eliminacji Ligi Europejskiej na livesports.. klikam na mecz Sparta Praga - Sarajevo patrze składy a tu...... stary znajomy Vlastimil Vidliczka

pamiętam tego obrońce z nieporadności a tu proszę.. dostał angaż w największym klubie w Czechach.
O przejściu Vlasty do Sparty mówiło sie już od jakiegoś czasu:
Wbrew temu co u nas pokazał to jest solidny zawodnik. A to, że się u nas nie sprawdził...Bywa
Ostatnio edytowane przez spartan : 28.07.2011 o godz. 20:06.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując