grzesiek632 napisał(a):

Ale jaja.. właśnie sobie przeglądam wyniki eliminacji Ligi Europejskiej na livesports.. klikam na mecz Sparta Praga - Sarajevo patrze składy a tu...... stary znajomy Vlastimil Vidliczka
pamiętam tego obrońce z nieporadności a tu proszę.. dostał angaż w największym klubie w Czechach.
|
O przejściu Vlasty do Sparty mówiło sie już od jakiegoś czasu:
Wbrew temu co u nas pokazał to jest solidny zawodnik. A to, że się u nas nie sprawdził...Bywa