Baala napisał(a):

|
Cienkie te Turasy poziom Legii, nie wyżej. Spokojnie do przejścia.
|
Jedynie ten Souza się wyróżnia. No, ale pozostaje liczyć że w drugiej połowie Legioniści już nie wytrzymają kondycyjnie. Mam też nieśmiałą nadzieję, że Żewłakow coś strzeli
