Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1703
Stary 28.07.2011, 19:52
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Turcy mieli jedna dobrą sytuacje, Legia jedna 100% sytuacje. Jest szansa na zwyciestwo prosze panstwa ... a tak serio - gra typowa dla macka. Dzida do przodu i liczyć na cud. Z taka grą to oni w lidze beda dostawac baty od Cracovii, a dzisiaj w II połowe pewnie dostaną z 2 bramki.

Nie przypominam sobie, żebyśmy z podobną taktyką dostawali od kogokolwiek baty a lidze, więc nie przesadzajmy z tymi batami. Pamiętajmy, że Maciuś był też trenerem naszej Wisełki i jednak jakieś tam wyniki z Nami miał
Odpowiedz cytując