Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
alexx
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2010
Offline
#
1687
28.07.2011, 19:38
Aaa.Cały czas myślałem, który to Woźniak. O Wawrzyniaku nie pomyślałem. Legia jakby trochę uspokoiła grę...
Edit: Vrdoljak to Wódo-lejak przecież...
alexx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alexx
Znajdź inne posty napisane przez alexx