Wyświetl pojedynczy post
alexx
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1687
Stary 28.07.2011, 19:38
Aaa.Cały czas myślałem, który to Woźniak. O Wawrzyniaku nie pomyślałem. Legia jakby trochę uspokoiła grę...

Edit: Vrdoljak to Wódo-lejak przecież...
Odpowiedz cytując