Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1666
Stary 28.07.2011, 19:25
"Leży Warsova " - ale kebaby śmigają jak szarańcza. Fajnie komentują Turcy. Podoba mi się taki emocjonalny komentarz. To nie Szpaku czy Tomasz "lwi pazur" Wołek. Legia na razie bez sytuacji. Masakra. Nie wiedziałem ,że Turcy są tak wypasieni.
Odpowiedz cytując