Wyświetl pojedynczy post
delukas96
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1640
Stary 28.07.2011, 19:03
Jak Legia się postara to może coś ugrać. Ja tam liczę na 2-1, bo to jest możliwe, tylko muszą pokazać, że im się chce. Chyba, że Maciuś im inaczej powiedział
Odpowiedz cytując