Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
1631
28.07.2011, 18:48
Za przeproszeniem, pierdo**cie, że Śląsk grał słabo, a jakby mieli trochę lepszą skuteczność, to byście się podniecali. Dziś nie chciało wpaść, ale gra nastraja optymistycznie przed rewanżem
Coolpick
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coolpick
Znajdź inne posty napisane przez Coolpick