Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1631
Stary 28.07.2011, 18:48
Za przeproszeniem, pierdo**cie, że Śląsk grał słabo, a jakby mieli trochę lepszą skuteczność, to byście się podniecali. Dziś nie chciało wpaść, ale gra nastraja optymistycznie przed rewanżem
Odpowiedz cytując