Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa
Offline
#
6112
28.07.2011, 18:26
nasz były gwiazdor Pepe zagrał żenadę życia odbierając nam 0,25 pkt do rankingu krajowego. To było coś okropnego
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY
- w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Przemoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemoo
Znajdź inne posty napisane przez Przemoo