|
Powiem krótko: wolę po "fatalnym meczu" z 2 Polakami w składzie przywieźć zwycięstwo z wyjazdu z niezłą drużyną, niż oglądać "porywająca tylko nieskuteczną" grę z 7 Polakami, kończącą się remisem z zespołem, który nawet kontrataku wyprowadzić nie potrafi. Sądzę, że w obydwu przypadkach sprawa końcowego awansu jest otwarta ale na razie nasze wyniki i polityka personalna bardziej mnie przekonują. Powodzenia w rewanżu Śląsku!!
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Aimable : 28.07.2011 o godz. 18:26.
OLE SUPER WISEŁKA, OLE SUPER WISEŁKA...
MARTINA - I BELIEVE YOU!!
|