banasik napisał(a):

|
nie ma, bo o tych godzinach grane są(b) hity w primera division (czyli mecze Realu i Barcelony),(/b) a c+ musi pogodzić na 3 antenach transmisje z pięciu lig europejskich.
|
Ale co ty piszesz
mecze Realu i Barcelony wygladaja tak ze oba zespoly z kazdym innym Getafe,Gijon ,Alemria czy kimkilwiek inny siedza na nich 90 minut i mecz z reguly jest do jednej bramki,do tego cisza na stadionach jakby jakas stypa byla
jesli C+ przeklada te "spektakle" nad jakis mecz gdzie 3/4 ligi ma juz porzadne stadiony i super doping to nic tylko im "pogratulowac"