Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1618
Stary 28.07.2011, 17:52
Fatalna skutecznosc slaska daje znowu znac o sobie. Po prostu tragedia. W tym meczu powinno być 4:0, a jest ... 0:0. Cięzko będzie w rewanżu, bo pewnie Sofia zaatakuje, a obrona Śląska gra bardzo slabo.
Odpowiedz cytując