Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1616
Stary 28.07.2011, 17:50
Niezła gra, ale "dużo dymu, mało ognia". Nie mogli się jakoś wstrzelić, a szkoda.

Paradoksalnie, wszystko przed nimi dalej aktualne. Wystarczy 1 bramka na wyjeździe i to przeciwnik musi strzelić wtedy 2. A że ten Lokomotiv cienki jak dupa węża to szansa w dalszym ciągu jest.
Odpowiedz cytując