|
Niezła gra, ale "dużo dymu, mało ognia". Nie mogli się jakoś wstrzelić, a szkoda.
Paradoksalnie, wszystko przed nimi dalej aktualne. Wystarczy 1 bramka na wyjeździe i to przeciwnik musi strzelić wtedy 2. A że ten Lokomotiv cienki jak dupa węża to szansa w dalszym ciągu jest.
|