Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1615
Stary 28.07.2011, 17:50
Przestańcie już narzekać, zachowujecie się jak by Śląsk dostał w tyłek dwiema lub trzeba bramkami.
Ważne, że ten remis jest bezbramkowy, na wyjeździe są w stanie spokojnie ugrać awans, martwy się o siebie i rewanż z Litexem.
Odpowiedz cytując