Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 28.07.2011, 17:50
Witam, po krótkiej przerwie.

Parę statystyk po 3 kolejkach które już za nami.

Do tej pory udział w 3 typowaniach łącznie wzięło udział 346 osób.

I kolejka - Skonto Ryga - Wisła Kraków 286 osób
II kolejka - Wisła Kraków - Skonto Ryga 257 osób
III kolejka Litex Łowecz - Wisła Kraków 215 osób

Średnio daje nam to ok 252 typów na spotkanie.

Pojawiło się dużo nowych osób, ale też co cieszy biorą udział osoby które już dłuższy czas są zalogowane na forum, są również z nami stali konkursowicze, którzy już od dawna typują i walczą o miano najlepszego typera wśród Wiślackiej Braci.

Trochę o tabelach...

Mianowicie jak wspomniałem w tym sezonie będzie ich trochę więcej niż zwykle, tzn cały czas będzie tabela generalna w której będą sumowane wszystkie wasze punkty ( Ekstraklasa, europejskie puchary, PP)

Dodatkowo powstanie też tabela zawierająca same mecze z europejskich pucharów, tabela meczów zgodowych, meczów TOP - w każdej tej klasyfikacji zwycięzca będzie uhonorowany nagrodą ( odpowiednie informacje na ten temat w swoim czasie się pojawią)

Myślę jak to zrobić aby tabelki które wrzucam były bardziej przejrzyste i czytelne, co sprawiło by że łatwiej można by się w niej znaleźć. Pomysł powstał z racji tego, że jest dużo osób i wychodząc wam na przeciw chciałbym w jakiś sposób udogodnić wam przeglądanie tabelek.

Jeżeli ktoś ma jakiś ciekawy pomysł i chciałby się nim podzielić, coś zaproponować to śmiało pisać to w temacie, każdy pomysł będę rozważał.

Będę starał się na bieżąco wrzucać tabelę po spotkaniach ale biorąc pod uwagę, że gramy aktualnie co trzy dni to trochę to trudne, więc czasem lekkie obsuwy mogą się pojawić.
Przestrzegajcie też czasu do oddawania typów, nie wspominam o tym w temacie, bo myślę, że każdy z Was zapoznał się z regulaminem a jak tego jeszcze jakimś cudem nie zrobił to niech nadrabia zaległości, o regulaminie przeczytać można tutaj > http://wislakrakow.com/forum/showpos...14&postcount=1


Dodatkowo zamieszczam informację, którą już umieściłem w temacie ale może ktoś przeoczył:

Cytat:

Taka prośba na przyszłość bardzo proszę nie piszcie imienia i nazwiska zawodnika, wystarczy samo nazwisko. To samo tyczy się zmienników wystarczy podać kto na boisku się pojawi nie podawajcie za kogo, bo może się zdarzyć tak, że komuś nie policzę punktów, można się tak łatwo pogubić podczas liczenia.

Nie ma też konieczności podawania strzelców bramek dla gości - to nie jest dodatkowo punktowane w żaden sposób.

Ostatnia prośba lub sugestia - jak możecie to oddzielajcie co po niektórzy trochę wyraźniej nazwiska w składzie i ogólnie skład od zmian i strzelców bo nie raz trafia się np takie coś:

skład: Pareiko,Jaliens,Bunoza,Diaz,Sobolewski,Małecki,Kir m,Melikson,Genkov,Iliev,Boguski
zmiany:Biton,Palijć,Jovanović
strzelcy:Genkov,Boguski,Małecki

Trochę ciężko się to liczy, a jest Was trochę bo rewanż typowało prawie 260 osób, więc oddzielenie spacjami trochę ułatwi i przyspieszy zliczanie.
Jest to uwaga na przyszłość.

Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 28.07.2011 o godz. 17:52.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując