Wyświetl pojedynczy post
PeterSett
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1614
Stary 28.07.2011, 17:47
Śląsk gra padakę i to raczej punktów do rankingu nie przyniesie. Lenczyk chce przechodzić w pucharach remisami i pewnie tak zrobi. 1-1 na wyjeździe może się uda. W następnej rundzie trafi się taki Rennais, Atletico, czy choćby Maintz i będą bęcki.

Kiepski ten polski futbol.
„Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba”...
Odpowiedz cytując