|
Śląsk gra padakę i to raczej punktów do rankingu nie przyniesie. Lenczyk chce przechodzić w pucharach remisami i pewnie tak zrobi. 1-1 na wyjeździe może się uda. W następnej rundzie trafi się taki Rennais, Atletico, czy choćby Maintz i będą bęcki.
Kiepski ten polski futbol.
„Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba”...
|