Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1612
Stary 28.07.2011, 17:46
No i Śląsk grający bajeczną piłkę się zaciął. Orest nic nie wyciśnie z zawodników, którzy raz grają na poziomie spotkania na szczycie z Wisłą, czy Legią, a kolejny raz dostosowują się do poziomu Polonii Bytom, czy Arki Gdynia.
Odpowiedz cytując