Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5540
Stary 28.07.2011, 17:45
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
A skad wiesz jaki jest rozkład krzesełek żeby spełnić ten warunek (miejsca z ograniczonym polem widzenia, parzysta lub nieparzysta liczba krzesełek w rzędzie) ? Mam przedstawić Ci tak jak Ty to potrafisz w zółto zielonych tabelkach albo z zaznaczonymi miejcami na sektorze ? Mogło zostać teoretycznie sprzedamych 49.99% 50%, 50,01% itp biletów. I co z tego ? Łapiesz mnie za ułamki procenty ? Ok.

Pokreślam MYŚL RACJONALNIE a nie oceniaj wskaźnikami i % tego co się dzieje dookoła Ciebie. Nie jesteś teraz na penelu ekspertów żeby błyszczeć taką wiedzą.

Bez odbioru bo dyskusja nie na temat.
Brak słów na takich gości jak Ty. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo logicznie myśleć, lub jedno i drugie? Wczytaj się jeszcze raz w słowa Witka...
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ

Odpowiedz cytując