Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1600
Stary 28.07.2011, 17:29
misiek_86 napisał(a):Wyświetl post
Bronex&wis - Wy tak serio? Przecież oni grają dobrze w polu tylko trochę chłodnej głowy i szczęścia brakuje.
Serio , pewnie że serio!!! Co mówi Robo Maskaant - więcej ognia ,mniej dymu. Śląsk robi w cholerę dymu , ognia niema w ogóle.
Odpowiedz cytując