misiek_86 napisał(a):

|
Bronex&wis - Wy tak serio? Przecież oni grają dobrze w polu tylko trochę chłodnej głowy i szczęścia brakuje.
|
Serio , pewnie że serio!!! Co mówi Robo Maskaant - więcej ognia ,mniej dymu. Śląsk robi w cholerę dymu , ognia niema w ogóle.