Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
whistar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5539
Stary 28.07.2011, 17:25
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Jeśli kupują na odpowiednie sektory bilety to ja nie mam nic przeciwko takim osobom, może w przyszłości się rozkręca, itp.
Nikt nie wie wszystkiego od razu, a że stadion jest duży a niedługo będzie jeszcze większy, to dla wszystkich znajdzie się miejsce i oby tych tzw. "nowych" było jak najwięcej. Bo tymi tzw. "starymi" to my stadionu nie zapełnimy.

Na E, F, w przyszłości A i H dla takich kibiców jest dużo miejsca - mogą sobie posiedzieć, zjeść kiełbaskę, zdjęcia porobić - to normalne jest.
A czy ty jak przyszedłeś pierwszy raz to byłeś w pełni kumaty? Dobrze, że przychodzą nowi.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam

Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
Odpowiedz cytując