domin_czyzyny napisał(a):

Jeśli kupują na odpowiednie sektory bilety to ja nie mam nic przeciwko takim osobom, może w przyszłości się rozkręca, itp.
Nikt nie wie wszystkiego od razu, a że stadion jest duży a niedługo będzie jeszcze większy, to dla wszystkich znajdzie się miejsce i oby tych tzw. "nowych" było jak najwięcej. Bo tymi tzw. "starymi" to my stadionu nie zapełnimy.
Na E, F, w przyszłości A i H dla takich kibiców jest dużo miejsca - mogą sobie posiedzieć, zjeść kiełbaskę, zdjęcia porobić - to normalne jest.
|
A czy ty jak przyszedłeś pierwszy raz to byłeś w pełni kumaty? Dobrze, że przychodzą nowi.