Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.07.2011, 17:22
Ależ ten Śląsk jest słaby. Mila tam tylko coś prezentuje. Największą polewkę można mieć z dwóch "zidanów" - Pepe Ćwieląg i Łoldo Sobota.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 28.07.2011 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując