Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5538
Stary 28.07.2011, 17:21
Czy wy tu jestescie normalni

dywagujecie ile sprzedano biletow,rysujac kołka,i licytujac sie ze jak jedno krzeselko zajete to drugie puste

nakrecajcie lepiej znajomych i pilnujcie zeby na C nie bylo januszy ,bo teraz to chyba juz liscie beda leciec.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując