|
Już wiecie czemu odpadlismy z Levadią?
Jak nie to obejżyjcie skrót... :/
Ależ pech... widać spuchneli jak Litex ok 60 minuty już...
Ostatnio edytowane przez palikot : 28.07.2011 o godz. 17:09.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|