saklak1906 napisał(a):

Ty masz jakie kilwiek pojecie o pilce.
Z takimi cieniakami rady sobie dac nie moga a sa w-ce mistrzem
JAk narazie to Slask biega za Bulgarami
|
Nie o to chodzi. O stylu gry tu mowa. Oko cieszy wymienność podań i zagrania piłkarzy Śląska.
Nasza gra jest niepoukładana, ale jak na razie na szczęście skuteczna
