Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1576
Stary 28.07.2011, 16:37
Ale Śląsk dupkowato gra powinno byc już z 1:0 2:0 na luzie , 0 ataku w tym meczu ten Diaz to tylko ogórkom chyba potrafi walić gole ...
Ostatnio edytowane przez djjamajczyk : 28.07.2011 o godz. 16:43.
Let other people be who they want to be. Remember, someday, somehow U can be in the minority ...
Odpowiedz cytując