Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1571
Stary 28.07.2011, 16:31
Śląsk od pół godziny gra słabiutko, bez takiego zacięcia jak w meczu z Dundee, a przede wszystkim bez koncentracji, ruchu bez piłki. A szkoda, bo rywal naprawdę słaby.
Odpowiedz cytując