jurukuru napisał(a):

Śląsk Wrocław gra bardzo dobrze. Są emocje.
U nas wszystko statycznie i bez polotu. .....Śląsk to dopiero gra, ahh
|
Ty masz jakie kilwiek pojecie o pilce.
Z takimi cieniakami rady sobie dac nie moga a sa w-ce mistrzem
JAk narazie to Slask biega za Bulgarami