Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.07.2011, 16:19
jurukuru napisał(a):Wyświetl post
Śląsk Wrocław gra bardzo dobrze. Są emocje.
U nas wszystko statycznie i bez polotu. .....Śląsk to dopiero gra, ahh
Ty masz jakie kilwiek pojecie o pilce.
Z takimi cieniakami rady sobie dac nie moga a sa w-ce mistrzem
JAk narazie to Slask biega za Bulgarami
,
Odpowiedz cytując