Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 28.07.2011, 16:16
Ładnie grają, ale niech w końcu coś strzelą. Diaz zmarnował setkę, Ćwielong też, żeby się to nie zemściło. Cetnarski na defensywnym pomocniku świetnie gra jak na razie, pod wrażeniem jestem
Odpowiedz cytując