|
A popieraj sobie Sikorskiego - na Wiślaka by się nie nadawał - coś takiego było przeżutów nie przyjmujemy...hehe. Sprzedał się za stanowiska- kiedyś strefa zdekomunizowana przed domem -dziś foruje SB-ków i innych TW. Czego się nie zrobi dla kasy?. Oczywiście może ktoś powie ze ma imponujacą politykę zagraniczną. No fakt imponująca. Żadnej linii programowej , Rosja,Litwa i Bialoruś robią nam klasyczne kuku i jedzą jak z bura suką, UE nie dopuszcza do ostatnich rozmowów na szczycie w sprawie kryzysu - Tusk jak zbity pies oświadcza że jak nie chcą naszej pomocy to nie i już!. Odbieraja nam anty radar-a dostają go Rumunii razem z 3 bazami marines - Sikorski wynegocjował rotacyjny batalion obsługi rotacyjnych Patriotów (nota bene jak nas tacy Ruscy by atakowali to pewnie wyślą depeszę informująca z wyprzedzeniem o ataku zeby nasi zdążyli przyjechać z Patriotami....). Szwecja chce zaciśnienia współpracy wojskowej na obszarze akwenu Bałtyckiego a ten ciul nawet nie raczy odpowiedzieć ( B.Klich zreszta też). Moge tak jeszcze długo wymieniać. Tylko po co się denerwować.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|