Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22992
Stary 28.07.2011, 14:59
Co oznacza ta kreska? Z tego, co się orientuję, to tylko na któryś z tych pierwszych pięciu możemy trafić (ewentualnie na ich przeciwnika w III rundzie, jeśli same odpadną). Za dużo skopiowałeś i wkleiłeś, czy jednak potencjalnych przeciwników jest 8?


Edit: Dzięki za rozwianie wątpliwości.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 28.07.2011 o godz. 20:01.
Odpowiedz cytując