Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19333
Stary 28.07.2011, 14:58
Matejas - po prostu nie wypowiadaj się na tematy ocierające się chociaż o Jacka M. (mam nadzieję, że niedługo tylko w taki sposób będzie o nim pisane w mediach) - bronisz go zawsze, niezależnie od sytuacji. Pan prezydent albo jest z Twojej rodziny albo coś mu zawdzęczasz (bo ja wiem? może pracę?). Zbiera mnie na wymioty jak mam czytać Twój kolejny post wybielający jaśnie pana prezydenta.

Winę za brak hali ponoszą "urzędnicy" a także - choć w dużo mniejszym stopniu - TS (choć to Towarzystwo pozyskało kasę, pozyskało także inwestora). Powiedzcie mi zresztą - co miał robić wg Was LMM? Wisła nie szukałą intensywnie inwestora? Po co szukać inwestora skoro ten był - najpierw określił się Salwator, potem obietnicę złożyło miasto. Jedynym błędem TS było zaufanie tej czerwonej gnidzie.
Odpowiedz cytując