|
Matejas - po prostu nie wypowiadaj się na tematy ocierające się chociaż o Jacka M. (mam nadzieję, że niedługo tylko w taki sposób będzie o nim pisane w mediach) - bronisz go zawsze, niezależnie od sytuacji. Pan prezydent albo jest z Twojej rodziny albo coś mu zawdzęczasz (bo ja wiem? może pracę?). Zbiera mnie na wymioty jak mam czytać Twój kolejny post wybielający jaśnie pana prezydenta.
Winę za brak hali ponoszą "urzędnicy" a także - choć w dużo mniejszym stopniu - TS (choć to Towarzystwo pozyskało kasę, pozyskało także inwestora). Powiedzcie mi zresztą - co miał robić wg Was LMM? Wisła nie szukałą intensywnie inwestora? Po co szukać inwestora skoro ten był - najpierw określił się Salwator, potem obietnicę złożyło miasto. Jedynym błędem TS było zaufanie tej czerwonej gnidzie.
|