Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1556
Stary 28.07.2011, 14:52
Cytat:
Chciałbym zobaczyc jak sie spisze dzisiaj Legia - ich kibice drwia z Naszej gry z Litexem, mowia, ze jestesmy słabi i lepiej bysmy szybko odpadli z eliminacji (dzwonili nawet w Nocnym Hyde Parku) chociaz nawet nie widzieli postawy swojej druzyny. Ciekawe jakie beda mieli miny po pierwszym swoim meczu o stawke. Oczywiscie sa tez kibice Legii mowiacy dobrze o postawie Wisły ale nie ma ich pewnie zbyt wiele
Cytat:
Kibice Legii są chyba ostatnimi osobami, które by się spodziewały dobrej gry po Legii. A z Litexem graliście mało imponująco i tyle. To nie jest drwina, ot opinia, dosyć powszechna zresztą, wyrażana nie tylko przez kibiców Legii - przy czym znaczenie to ma drugorzędne, bo liczy się przede wszystkim wynik. I też nie spotkałem się za bardzo, żebyśmy jakoś bardzo życzyli wam szybkiego odpadnięcia z eliminacji. Ja przynajmniej od zawsze zachowuję wobec innych drużyn w europejskich pucharach neutralność Nie jaram się, ale też nie mam ciśnienia na to, żeby wszystkie inne drużyny poza Legią jakoś szybko poodpadały.
Cytat:
A kolega powyżej czytać ze zrozumieniem potrafi?
No właśnie?

Cytat:
Ogladaj wiecej Hyde Parku na Orange Sport Info o 22:15 po meczu Wisły w europejskich pucharach i posłuchaj opinii dzwoniących telewidzow głownie przedstawiajacych sie jako mieszkancow Warszawy kibicujacych Legii.
Akurat dla mnie tych 3 typków co tam zadzwonią nie stanowi o poglądach kibiców Legii. Już prędzej fora internetowe i komentarze w internecie.
Legionista
Odpowiedz cytując