Gwiaździsty napisał(a):

Ależ czemu taka bulwersacja ? Rubikon już dawno został przekroczony. Przykład idzie od samej góry. Skoro krajem rządzi człowiek, który publicznie twierdzi: "że dla niego polskość to nienormalność" a członkowie rodziny służyli w armii okupacyjnej to hymn czy biały orzeł to dla nich tylko nic nie znaczace gadżety. To samo Smuda, który nie potrafi się składnie po polsku wypowiedzieć, a którego ojciec służył w tej samej armii co dziadek ww.
Dlatego w takim klimacie czują się świetnie. A, że innym sie to nie podoba ? To zostaną dorżnięci jak wataha.
|
to się zagalopowałeś bo przypomnij mi kto dał obywatelstwo Rogerowi?
niedługo to Tuska o ulewy w lipcu będziesz posądzał.