Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6570
Stary 28.07.2011, 14:44
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ależ czemu taka bulwersacja ? Rubikon już dawno został przekroczony. Przykład idzie od samej góry. Skoro krajem rządzi człowiek, który publicznie twierdzi: "że dla niego polskość to nienormalność" a członkowie rodziny służyli w armii okupacyjnej to hymn czy biały orzeł to dla nich tylko nic nie znaczace gadżety. To samo Smuda, który nie potrafi się składnie po polsku wypowiedzieć, a którego ojciec służył w tej samej armii co dziadek ww.
Dlatego w takim klimacie czują się świetnie. A, że innym sie to nie podoba ? To zostaną dorżnięci jak wataha.
to się zagalopowałeś bo przypomnij mi kto dał obywatelstwo Rogerowi?

niedługo to Tuska o ulewy w lipcu będziesz posądzał.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując