Wyświetl pojedynczy post
Bartuk1906
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2319
Stary 28.07.2011, 14:33
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Może moja taka nieśmiała propozycja, jeśli nasz forumowicz wonski znalazłby trochę czasu, może zrobiłby przykład jakiejś koszulki adidasa - powiedzmy naszej z ubiegłego sezonu, w której jeszcze gramy- ze sponsorem Coca Cola?


by Wonski z poprzednich stron ; )
Semper Fidelis!
Odpowiedz cytując