Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6566
Stary 28.07.2011, 14:20
Cytat:
Tak jedziecie po Polańskim i Smudzie...postawcie sobie jedno pytanie, czy my jesteśmy taką potęgą żeby odpuszczać sobie zawodnika który regularnie gra w Bundeslidze? Zawodnik w wywiadzie jest szczery. Kto ma grać w tej reprezentacji? Ilu Polaków jest w Wiśle i innych polskich klubach? Ilu gra regularnie zagranicą? Nie mamy zaplecza na szkolenie w Polsce zawodników, to co mamy robić? Już Engel nawet wyciągnął Olisadebe który nas wprowadził do MŚ. Polański jest przynajmniej Polakiem, urodził się w Polsce, rodzice są Polakami więc w czym problem? Najłatwiej jest krytykować, nie jestem zwolennikiem Franza ale co mu pozostało? Chyba lepiej stawiać na Polańskiego niż Pietrasiaka
Czyli rozumiem, ze gdybys był biedny to bys sie prostytuowal? W Polsce maja grac Polacy albo osoby z korzeniami polskimi, ale które Polakami sie czuja, znaja jezyk, hymn, nasza kulture. A nie jakies barany, ktore sie zastanawiaja 2 lata czy ZOSTAC POLAKIEM (zagrac w kadrze), czy moze jeszcze troche poczekac na to powolanie od Francozow czy Niemcow. To jest wlasnie s....ienie sie Smudy i tych pajacow typu Boenish czy Polanski.

Czy mozna zmienic nazwe tematu na "Reprezentacja Polski oraz Boenish, Obraniak, Polanski, Roger"? Ewentualnie mozna jeszcze dodac Perqis i np "chcielismy tez Koscielnego"
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując