adikos1906 napisał(a):

|
Dzisiaj koło 11:40 kupiłem bilet na C5.Stałem około 15 min. WSZYSCY PO BILETY ! MUSI BYĆ KOMPLET !
|
Polansuj się jeszcze na fb.
Na ch*j mi wiedzieć, na jaki sektor kupiłeś bilet? Zapytać ew. ile zostało biletów na trybunę i podać do wiadomości.
Potem dziwić się, że C1 i C5 wypada piknikowo w stosunku do innych sektorów....