Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3641
Stary 28.07.2011, 14:18
Grantar Nunez jest wypożyczony z opcją pierwokupu o ile się nie mylę.
Niestety jak skończy się za rok wypożyczenie a cena zaporowa będzie to i tak go nie zatrzymamy . Mi osobiście jak na 1 raz gra Nuneza też przypadła do gustu.
Ma silne uderzenie i dobrze ułożoną nogę . Zapowiada się ciekawie ale też zależy czy postawi trener na niego . Bo jak za dużo będzie siedział na ławie albo grał tylko sparingi to może stracić pewność siebie i nic z gry.
Borinho
Odpowiedz cytując