TommyTSW napisał(a):

sponsor będzie ten, który lepiej posmaruję bułę.
jak np ojciec rydzyk zechce reklamować radio maryja i i wyłoży najlepszą ofertę, to na koszulkach będzie logo tej stacji radiowej
|
Może będzie się chciał otworzyć na nowy target?
Póki co nie szukamy nowego sponsora za wszelką cenę. Jesteśmy w o tyle wygodnej sytuacji, że mamy Telefonikę, która daje przyzwoitą kasę, więc byle czym się nie zadowolimy.