Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5526
Stary 28.07.2011, 14:10
Myślicie że jak napiszecie "Wszyscy po bilety" to sprawi że więcej ludzi pójdzie na mecz, czy to może potrzeba nabicia posta? Zresztą nie wiem czy to dobrze że będzie komplet, jak widziałem ludzi którzy kupowali bilety wczoraj to się załamałem, niektórzy pytali nawet czy jest możliwość wyboru sektora

Odpowiedz cytując